Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Практичні поради, як зменшити вартість будівництва цегельного будинку

Будівництво цегляних будинків під ключ потребує значних інвестицій.

Але проектування будівництва і грамотне планування витрат дозволить заощадити значну суму грошей.

Планування проживання на кілька років вперед

Побудувати цегельний будинок вдасться лише за кілька років – того вимагає технологія. Тому варто заздалегідь продумати, де ви будете мешкати увесь цей час, за які кошти будете оплачувати власні потреби.

Вартість будинку з цегли залежить від його висоти

Значний сегмент витрат у будівництві охоплює оплата праці підрядника. І чим вищий будинок планується, тим більше спецтехніки буде залучено. Оптимальний варіант – це одноповерховий будинок з мансардою, яку можна використати як додатковий напівповерх.

Просте планування – запорука економії

На цегляний будинок під ключ проекти і ціни взаємопов’язані. Чим більше дизайнерських елементів, вікон, додаткових сходів, балконів ви собі наплануєте, тим більше грошей за це доведеться викласти. Інша річ, коли достатньо звичайного прямокутного планування без зайвих фантазій.

Ціна будинку з цегли залежить від витратних матеріалів

Зекономити на вартості цегли можна, замовивши її безпосередньо у виробника. Поцікавтеся, де найближчі цегельні заводи у вашому регіоні, і скільки буде коштувати доставка на об’єкт. Купляти краще оптом і в міжсезоння, коли будівельні матеріали не користуються попитом.

Також можете запитати поради у підрядника. Часто будівельні фірми співпрацюють і цілком можливо, що вам можуть запропонувати вигідні умови.

Вартість будівництва цегельного будинку залежить від оздоблення даху

Будинки з цегли під ключ недорого можливі і в тому випадку, якщо їх перекрити традиційним двосхилим дахом. Він не вимагає особливих технічних рішень в додаткових витрат.

Якщо ви плануєте будівництво, не проігноруйте ці поради і зможете зекономити значні кошти.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *