Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Де купити кондитерський шоколад і які види він ділиться?

Смачні солодкі десерти доречні на будь-якому святі і стануть чудовим доповненням до щоденної трапези. Їх люблять і дорослі, і діти. Професійні кондитери, у свою чергу, постійно намагаються винаходити нові шедеври, поєднуючи різні смаки та використовуючи особливі технології. Дуже важливим є застосування якісних інгредієнтів та вміння красиво подати ласощі.

Досить часто використовують шоколад для тортів. Це виглядає ефектно та привабливо. Наприклад, їм покривають вже готовий шар бісквіту або додають крему під час приготування. У розтопленому вигляді такий продукт застосовують для створення написів, відлиття самостійних фігурок, декору морозива, фруктів чи чізкейків. Як правило, натуральний шоколад не має у своєму складі інших рослинних або тваринних жирів, крім какао-олії в поєднанні з тертим какао. Також допускається наявність молока або вершків, якщо йдеться про білий або молочний варіант. Чорний зазвичай практично не має цукру, і містить велику кількість тертого какао.

Кондитерський шоколад можна купити, замовивши на сайті в інтернеті або відвідавши спеціалізований магазин KARAMELIA. Тут можна вибрати продукт у різних варіантах. Наприклад, він буває у вигляді крапель, дропсів чи плиток. Він має доступну вартість, однак, вийде дорожче, ніж звичайний його аналог, що продається у супермаркетах. Цей десерт також відрізняється ступенем плинності, який вимірюється в краплях (зазвичай це прописано на упаковці). Розглянемо це детальніше.

Якщо буде застосовуватися шоколад для торта, тобто безпосередньо для декору, краще вибрати плинність в «3 краплі». Вона є універсальною та підійде також для багатьох інших цілей. Наприклад, з цього продукту можна відлити невеликі фігурки або використовувати його для прикраси морозива та тістечок. «1 крапля» підійде для того випадку, коли потрібно отримати товстий шар. Також такий шоколад можна додати у ганаш чи крем. «2 краплі» доречно використовувати, коли необхідний тонший шар. «4 і 5 крапель» застосовують для дрібних десертів, на кшталт невеликих цукерок.

Резюмуючи все вищесказане, хочеться сказати, що купити кондитерський шоколад неважко, якщо знати, які властивості він повинен мати. Крім того, купувати його слід обов’язково саме на спеціалізованих сайтах або магазинах для кондитерів. Його вартість на порядок вища за звичайну, однак, склад і якість значно відрізняються. Він буває різних видів: чорний, рубіновий, білий та молочний.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *