Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Сергія Дядюшко:Скільки коштів вдалося зібрати під час благодійного ярмарку фонду Ескулаб?

14 жовтня – не тільки свято козацтва та день захисників та захисниць України, але й День народження першої соціальної лабораторії Ескулаб. Символічно, чи не так? Якщо для когось День народження – гучне гуляння та свято, то для співробітників лабораторії Ескулаб під час війни головне — це допомога нашим військовим, каже Сергій Дядюшко.

Сергій Дядюшко Ескулаб лабораторія
Сергій Дядюшко Ескулаб лабораторія

Співробітники лабораторії вирішили відмовитись від святкування та провести благодійний ярмарок. Виручені кошти керівництво лабораторії вирішило витратити на виготовлення сухих пайків «Файної Зупки» та «Файного Борщу». Головна особливість таких наборів у тому, що до їхнього складу входять лише натуральні та корисні компоненти (овочі, крупи, зелень). Для приготування 10-12 порцій повноцінного та поживного обіду знадобиться усього один пакет сухої суміші вагою 700 грам та 35-40 хвилин часу. 

Сергій Дядюшко ярмарок Ескулаб Львів
Сергій Дядюшко ярмарок Ескулаб Львів

Ярмарку вирішили провести 14 та 16 жовтня одночасно у Києві та Львові. Це також символічно, адже останнім регіоном де нещодавно зявились відділення лабораторії став саме Київ, а перший лабораторний центр запрацював у Львові. На благодійному ярмарку можна було придбати цікаві сувеніри, різноманітні вироби із шкіри, смаколики, випічку та солодощі, аксесуари з бісеру, патріотичну символіку у вигляді брелоків та браслетів, тощо. Варто відзначити, що вся продукція та товари, які реалізовувалися на ярмарку були виготовлені співробітниками лабораторії, а значить у кожному з них є частинка серця та душі працівників Ескулаб. 

Окрім спілкування, приємного та цікавого шопінгу, відвідувачі ярмарку мали можливість скуштувати готовий «Файну Зупку» та «Файний Борщ». Усі бажаючі також могли пожертвувати кошти і отримати в подарунок таку суху суміш для приготування корисних обідів у себе вдома. 

За два дні ярмарку вдалося зібрати понад 100 тисяч гривень, які витратили на закупівлю продуктів для виготовлення сухих пайків та батончиків.

Сергій Дядюшко ярмарок Ескулаб Львів

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *