Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Основні права та обов’язки адвоката у кримінальних справах

Якщо ви займаєтесь пошуком адвоката у кримінальних справах, потрібно розуміти, що це офіційний ваш представник у суді, який захищатиме ваші права та інтереси.

Досить часто людина зіштовхується з перевищенням повноважень з боку представників правоохоронних органів, а адвокат з кримінальних справ від компанії Criminal-Advokat-kiev уважно слідкує за цим аспектом та не дозволяє цьому відбутися. Усі порушення фіксуються, це дає змогу скласти скаргу для подальшого розгляду судом.

У адвоката з кримінальних справ є ряд обов’язків. Перш за все, це сумлінно відстоювати права та інтереси його клієнта та робити це згідно чинного законодавства. Адвокат у кримінальних справах не може гарантувати ніякого результату, лише розповісти про потенційні варіанти розгляду справи. Якщо ж обраний спеціаліст запевняє вас, що може вирішити вашу справу на вашу користь, оскільки має відповідні для цього знайомства, то швидше за все ви зіштовхнулися зі шахраєм. Ні в якому разі не передавайте такому адвокату з кримінальних справ гроші, оскільки велика вірогідність того, що ви будете ошукані, та може додатись ще одна стаття.

Окрім цього, серед повноважень кримінального адвоката, який надає юридичну допомогу в кримінальному судочинстві як захисник, можна назвати такі основні можливості. Адвокат з кримінальних справ має право просити побачення з підозрюваним або обвинуваченим, збирати та представляти докази його невинності, залучати спеціаліста, якщо це потрібно, бути присутнім при пред’явленні обвинувачення та брати участь у всіх слідчих діях.

Також адвокат у кримінальних справах має право ознайомитись з документами, з якими був ознайомлений обвинувачений чи підозрюваний, створювати клопотання та відводу, якщо це необхідно, а також брати участь у розгляді скарг в судах різних інстанцій.

Обраному адвокату з кримінальних справ потрібно довіряти. Однак перед цим необхідно впевнитись в тому, що це справді професійний та компетентний спеціаліст, який зможе надати кваліфіковану юридичну допомогу та захистити ваші інтереси. Звертайте увагу не лише на професійні, але й на звичайні людські якості, адже ви повинні почуватися з цією людиною комфортно.

У деяких випадках можна обрати адвоката за призначенням, однак державний спеціаліст не завжди сумлінно підходить до виконання своїх обов’язків. Тож, якщо ви маєте справу з тяжким злочином, краще довіряти адвокату з кримінальних справ по договору.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *