Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чим хороша CRM для агентства нерухомості Real Estate?

Щоб організувати роботу співробітників в агентстві нерухомості часто доводиться звертатися за допомогою програми для ріелторів.

В наш час більшість агентств переходять до онлайн-режиму з використанням різних CRM систем. Вони допомагають працівникам вести діалог із клієнтами та створювати базу даних своєї компанії.

Серед таких програм Real Estate CRM вважається дуже зручною системою роботи через інтернет. Її головною функцією є оперативне та якісне обслуговування клієнтів, пов’язане з орендою та продажем об’єктів нерухомості. Така програма компанії Realtsoft має єдину базу даних, де зберігається інформація про кожному об’єкті.

До такої інформації відносяться записи про зустрічі, угоди, дзвінки та листування з кожним клієнтом. Крім того, тут також містяться пропозиції кожного клієнта про продаж, оренду або покупку. При цьому дані бази для ріелторів знаходяться на хмарному сервері.

Якщо з іншими системами у співробітників агентств виникають складності в інтегруванні програми, то при використанні Real Estate поставлені завдання вирішують легко та швидко. Система ріелторської бази даних складається з кількох модулів, тісно пов’язаних між собою, щоб можна було швидко ознайомитися з потрібною інформацією.

Якщо переглядати будівельний об’єкт в CRM системі нерухомості, то за допомогою одного кліка можна відразу вивчити всі активні заявки по ньому та інформацію про самого власника об’єкта. Використання такого сервісу допомагає підвищити ефективність роботи співробітників та забезпечити збереження конфіденційних даних із швидким доступом до них.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *