Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Стретчінг — у чому користь для організму?

Фітнес тісно пов’язаний з таким поняттям як стретчинг, але людині, яка далека від спорту та англійської мови важко зрозуміти значення цих слів.

То що таке це таємниче слово «стретчинг» і в чому його користь для організму? Це комплекс розтяжок, які рекомендовано включати до та після основних тренувань. У першому випадку вони допомагають «розігріти» м’язи, а в другому – сприяють заспокоєнню і допомагають людині плавно закінчити тренування. На сайті Bigdance.com.ua можна детально ознайомитись з тренуваннями та особливостями цього виду спорту. Яка ж користь стретчингу, і чому безліч людей вибирають саме цей вид тренувань?

  • Стретчінг допоможе покращити кровоток у м’язах, а це у свою чергу сприятиме їх відновленню після тренувань або травм.
  • Атрофія м’язів Вам не страшна. Так, малорухливий спосіб життя не можна назвати еталоном здорового життя, адже не дарма кажуть, що рух це життя.
  • Багато травм можна було б запобігти, якщо м’язи були б підготовленими до цього. Стретчинг суттєво знижує ризик виникнення вивихів, забитих місць, надривів зв’язок тощо.
  • Зміцнення загальної витривалості організму. Незважаючи на те, що такі вправи не викликають ніякого стресу, згодом Ви помітите, що тривалі прогулянки або заняття спортом вже не будуть здаватися такими нереальними, як було на початку Вашого шляху.
  • Поліпшення форми тіла та впевненість у собі. Ні для кого не секрет, що приваблива і підтягнута людина буде більш впевненою в собі, у неї з’являться нові знайомства і життя буде сповнене нових фарб.

Стретчінг у Києві рекомендований і чоловікам, і жінкам. Через покращення кровообігу в органах малого тазу збільшується лібідо, тобто можна вирішити деякі проблеми з партнером. Не соромтеся, адже заняття спортом корисні всім!

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *