Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Що собою являють сучасні автовишки

Автовишка (автогідропідіймач або АГП) — спеціальна техніка з відмінними робочими характеристиками, яка здатна приносити користь у різних місцях і сферах використання.

Нові автовишки випускаються та представлені в компанії Nfa в різній модифікації вантажопідйомністю від 100 до 600 кг, в деяких моделях цей показник може бути вище. Необхідний інвентар для виконання завдань і витратний матеріал разом з двома-чотирма робочими можна підняти на висоту 40 метрів і вище — все залежить від конкретних цілей, від яких і слід відштовхуватися споживачам при покупці нової автовишки.

Нові автовишки в Україні — маркування

Модельний ряд автогідропідйомників маркується певної абревіатурою, яка враховує всі вищевказані класифікаційні параметри. Наприклад: АПТ — підйомник автомобільний телескопічний; ПМС — підйомник стріловий монтажний та інші. Якщо потрібно купити нову автовишку в Україні, краще довірити вибір фахівця, який має чітке уявлення про всі достоїнства, можливості, і може читати закодовану інформацію. Також у виборі автогідропідіймача може допомогти менеджер компанії, що реалізує нові автовишки на території нашої країни.

За якими параметрами класифікуються автовишки

Перш ніж купити нову автовишку в Україні, необхідно зрозуміти, за якими критеріями вони класифікуються. До ряду визначальних параметрів відносяться:
• Призначення АГП.
• Конструкція стріли.
• Тип базової платформи.
• Кріплення люльки.

При виборі автовишки для підйому на висоту людей і вантажів, дуже важливе дотримання певних обмежень — не можна допускати перевищення ваги, зазначеного в технічній характеристиці.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *