Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Напівпричіп лісовоз – види, конструкція, призначення

Зараз для перевезення вантажів використовується найрізноманітніша техніка, але можна зустріти й вузькопрофільні варіанти.

Така спеціальна техніка забезпечує безпеку і водієві, і товару та іншому транспорту на дорозі. Якщо ваша організація спеціалізується на заготівлі та обробці деревини, то обов’язково у гаражі знайдеться лісовоз із причепом.

Головна функція такого автомобіля – транспортування деревини від місця лісозаготівлі до складу або обробного підприємства, а купити спецтехніку можна на сайті VARZ.UA.

Завдяки високій прохідності та спеціалізованій конструкції трал може перевозити вантаж лісовим грунтом та дорогою загального призначення. На платформі напівпричепа лісовозу можна розмістити досить довгий вантаж, щойно зрубаний ліс, та готові дошки та колоди. Бувають рідкісні випадки, коли автопоїздом транспортують прокатний метал, залізобетонні стовпи, труби або опори.

Багато господарів лісообробних компаній думають, куплю напівпричіп лісовоз і використовуватиму його для перевезення деревини, але при цьому вони не враховують особливості конструкції та різновиду даних автомобілів. Серед тралів лісовозів можна зустріти такі продукції як автопричепи та автопоїзди, лісовозні напівпричепи з вантажним тягачем та просто бортові вантажівки, що утримують деревину з боків. Для перевезення лісу на великі дистанції часто використовують і залізничну платформу.

Напівпричіп лісовоз купити неважко, при належному розумінні конструкції підбір обладнання не займе багато часу. Насамперед потрібно знати, що вантажна платформа оснащена опорами (коніками) для надійної фіксації колод. Водночас це називають лісорамою. Обов’язково повинні бути страхувальні грати та гідроманіпулятор, завдяки якому немає потреби у використанні додаткової техніки при завантаженні/розвантаженні.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *