Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Самоскид. Різновиди та козирі спецтехніки

Серед різновидів спецтехніки, що використовується для транспортування вантажу, самоскид є одним з найбільш популярних, через те, що він має функцію саморозвантаження. При цьому кузов нахиляється за допомогою гідравлічної системи, вбудованої в конструкцію авто.

Говорячи про сферу використання автомобілю самоскиду, можна виділити основне – це транспортування насипного та дрібного вантажу. Найчастіше таку техніку використовують у будівництві, щоб перевозити сипучі будматеріали або вивозити будівельне сміття. І при цьому така техніка повинна мати вантажопідйомність мінімум від 3 до 40 тон. Крім того, вантажний самоскид, який купують на сайті Wintechsolutions.com.ua, використовується активно в сільському господарстві, щоб перевозити зерно при посіві та збиранні врожаю, заготовлювати корми та для виконання меліоративного заходу. У таких машин вантажопідйомність досягає 10 тон, бо маршрут доволі часто виконується по ґрунтовим дорогам, де дуже важливо мати високу мобільність та хорошу маневреність автомобіля.

Багато комунальних господарств також прагнуть купити самоскид для того, щоб вивозити сміття, розбирати снігові завали або розвозити пісок зимою. Окрім того, доволі популярна техніка у гірничо-добувній промисловості, особливо з великою вантажопідйомністю. Такі авто не використовують загальні дороги для транспортування вантажу. Частіше всього вантажні автомобілі самоскиди переміщаються по екстремальним дорогам і мають вантажопідйомність, що досягає 450 тон.

Після визначення сфери використання самоскиду варто обговорити критерії, за якими класифікують дану спецтехніку. Першим з них є вантажопідйомність. І в залежності від цього параметру самоскиди можуть бути малими, середніми, важкими та надважкими. Крім того, самоскид можна класифікувати згідно способу розвантаження кузова. Таким чином самоскиди авто можуть розвантажуватись похилим методом у бік або назад, мати поворотний кузов або мати примусову систему розвантаження.

У порівнянні з вантажним самоскидом, звичайний вантажний автомобіль, що має нерухомий кузов, має більш високий рівень вантажопідйомності. Але самоскидна техніка має свої переваги, головною з яких є значна економія ресурсів і часу на виконання робіт. Завдяки можливості автоматичного розвантаження можна набагато швидше завершити всі роботи, ніж виконувати це вручну. Також більшість автомобілів самоскидів мають в своїй комплектації високоякісні гідравлічні пристрої, що здатні забезпечити безперебійну і надійну роботу.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *