Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Особливості та види тралу

Сьогодні для транспортування вантажів з нестандартними габаритами та дуже важких типів спецтехніки використовують спеціальну техніку. Це низькорамний трал, купити який бажано від виробника. Давайте розберемося, які саме типи цього обладнання доступні на українському ринку та яку саме модель можна купити.

За допомогою тралу можна перевозити несамохідну техніку та різноманітні грузи. Як і будь-який інший транспортний засіб напівпричіп трал може мати різноманітну вантажопідйомність. Тож купити трали необхідно на сайті Patron-auto.com, виходячи зі своїх потреб. Сьогодні на українському ринку можна купити 4 типи тралів — легкі, середні, тяжкі та надтяжкі трали.

Якщо ви плануєте купити трал легкого типу, то ця техніка зазвичай передбачає дві осі. Він обладнаний пневматичною підвіскою та з його поміччю можна транспортувати вантаж, маса якого не перевищує 25 тонн. Як правило, цей спецзасіб здатен перевозити екскаватори, бульдозери та іншу габаритну техніку.

Якщо ми говоримо про трал середнього типу, його вантажопідйомність в два рази більша. Тож, він здатен справитись з більш серйозними задачами. Його можна залучати до транспортування важкої будівельної техніки. Як правило, конструкція передбачає наявність трьох або чотирьох осей та різні типи підвісок. Купити трал важкого типу, необхідно тим компаніям, які планують перевезення багажу масою до 100 тонн. Як правило, їх використовують в різноманітних сферах діяльності людини.

Надтяжкий трал купити приймає рішення компанія, яка займається регулярними перевезеннями дуже важких товарів та потребує надійної та якісної техніки, яка справиться з надтяжкими задачами. Звертайте також увагу і на висоту монтажної платформи. Купити трал можна високорамний, низькорамний або з пониженою платформою. Тобто, якщо ми говоримо про високорамний трал, то його вантажна платформа розміщена більш ніж на 1 метр від дорожнього покриття. Низькорамний трал купити бажано тим компаніям, які планують перевозити габаритний вантаж з досить високою висотою. Існує також трал з заниженою платформою, де висота платформи не перебільшує пів метра.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *